Firma bola založená v roku 1995. Sídlo firmy sa nachádza v meste Levice a disponuje vlastnými kancelárskymi priestormi, výrobnými priestormi pre zámočnícku výrobu a pre pneuservis.

     Nosný program je zameraný na kovovýrobu a zámočnícke práce, renovácie, ochranu voči opotrebeniu tvrdonávarom, keramikou (technológia spoločnosti REHART) a opancierovaním. Ďalšou prevádzkou je pneuservis pre osobné a nákladné automobily.

     Obchodná činnosť je zameraná na predaj elektród zn. KASAMAS a na veľkoobchod s hutným materiálom.

     Základ úspechu spoločnosti je postavený na chápaní konkrétnych problémov jednotlivých odvetví. Využitie technológií spoločností KASAMAS a REHART (renovácia pomocou keramiky) prináša mnoho výhod  v olasti opráv, renovácií a ochrany priemyselných zariadení  ako sú:

        Minimalizácia prestojov
        Predĺženie životnosti zariadení
        Ziednodušenie rutinných činností
        Zlepšenie účinnosti
        Zníženie spotreby skladových zásob náhradných dielov
 

Sme predajcom a autorizovaným distribútorom prídavných zvarovacích materiálov spoločnosti KASAMAS. S elektródami KASAMAS dokážete riešiť až 90% problémov spojených s oprávárenskou a renovačnou činnosťou.

Sme predajcom a autorizovaným distribútorom ako aj realizátorom pokrokovej technológie spoločnosti REHART preventívnych úprav, opráv a renovácií priemyselných častí  a celkov pomocou nánosu keramiky.

Poradenstvo pri opravách a renováciách priemyselných zariadení.
Výrobná činnosť
Do výrobnej činnosti spadajú zváračské, sústružnícke, zámočnícke, kovoobrábačské práce a renovácia činných plôch kovových častí strojov, ktoré sa používaním opotrebúvajú. Príkladom sú tlačné šneky v tehelniach, mlecie kolesá drtiče a triediče v elektrárňach, kameňolomoch a cementárňach, hydraulické a pneumatické piestnice, či rôzne časti poľnohospodárskych strojov. V rámci výrobnej činnosti ponúkame:
        Zváračské a paličské práce (rezacie práce) 
        Zámočnícke práce
        Sústružnícke práce
        Kovovýroba a kovoobrábačské práce
        Výroba a montáž zámočnických konštrukcií
        Výroba šnekov, šnekových a iných dopravníkov
        Renovácia činných plôch kovových častí strojov, ktoré používaním podliehajú opotrebeniu
Predaj hutného materiálu  -  kontaktujte prosím číslo +421 911 555 181
     späť na začiatok